TREPON, Koželužská 292, 674 83 Třebíč

Otevírací doba: Po-Pá 7:00-13:00

Společnost TREPON patří k nejstarším výrobcům ponožkového a punčochového zboží v České republice. Více jak 75-tiletá tradice společnosti vychází ze založení firmy v roce 1935.

Současná společnost TREPON disponuje kvalitní, propracovanou technologií a moderním zařízením umožňujícím flexibilně reagovat na poptávku trhu.

Naše kolekce výrobků jsou módní záležitostí vyznačující se především barevností a vlastním designem od klasických po luxusní zboží.

V široké nabídce si můžete vybrat kvalitní a módní pánské, dámské, dětské a kojenecké ponožky - klasické, vzorované, kotníkové, zkrácené, froté, zimní, zdravotní i pracovní, podkolenky, punčochové kalhoty a legíny - jednobarevné i vzorované.

Základem vysoké kvality našich výrobků je příze, kterou nám dodávají léty osvědčení výrobci ze Slovenska, Německa, Itálie, Polska, Indie, Turecka a Indonésie. Jedná se zejména o kvalitativní znaky stálobarevnosti, pružnosti, nízké srážlivosti a vysoké životnosti. Součástí nabídky jsou exkluzivní výrobky z kvalitních přírodních materiálů: bavlna, viskóza bambusová a modalová a vlnal.

Zboží vyrábíme na českých a italských maloprůměrových pletacích strojích, které patří v dané kategorii do světové špičky. Tyto stroje se vyznačují vysokou spolehlivostí a velkou produkcí zboží.

Náš výrobní sortiment zahrnuje téměř kompletní velikostní škálu - od kojeneckých, dětských, dámských až po pánské nadměrné velikosti.
    
Díky důsledné a soustavné kontrole jakosti představuje punčochové zboží od firmy TREPON produkt nejvyšší kvality. Toto vše dovoluje sladit naše výrobky ke každé příležitosti pro děti, ženy a muže různého věku, zálib a vkusu.

Naši zákazníci se mohou na nás obrátit s požadavkem v oblasti vzorování a výroby ponožek reklamních, profesních (hasiči, vojáci, policie),  firemních s logem (vypletení, vyšití nebo potisk), návrhy a výrobou vlastních kolekcí dle požadavků a nároků zákazníka. Poradíme se vzorováním a návrhem ponožek.

TREPON patří mezi největší české výrobce punčochového zboží a na českém trhu již působí řadu let, a proto se na kvalitu zboží můžete stoprocentně spolehnout.

 

Pro poskytování a zlepšování našich služeb používáme soubory cookies. Procházením našich www stránek s tím vyjadřujete souhlas.