ZAKÁZKOVÁ VÝROBA - TREPON, a.s.

Chcete být originální a jedineční? Chcete mít designové ponožky, které nikdo jiný nemá? Zajistíme výrobu ponožek, punčocháčů a legin různých typů a v originálních designech. Ponožky zhotovené přímo na míru se osvědčí jako praktický reklamní předmět pro Vaše zákazníky a obchodní partnery. 

Můžete se na nás obrátit s požadavkem v oblasti vzorování a výroby ponožek reklamních, designových, profesních (hasiči, vojáci, policie, zdravotníci) nebo  firemních a klubových s logem. Rádi Vám poradíme a vyrobíme ponožky dle vašich představ. Neváhejte a využijte našich služeb - www.trepon.cz.


TREPON, a.s., Tomáše Bati 1087, 674 01 Třebíč

Otevírací doba: Po-Pá 7:00-13:00

Společnost TREPON, a.s. patří k nejstarším výrobcům punčochového zboží v České republice. Více jak 85-tiletá tradice společnosti vychází ze založení firmy v roce 1935.

Současná společnost TREPON, a.s. disponuje kvalitní, propracovanou technologií a moderním zařízením umožňujícím flexibilně reagovat na poptávku trhu.

Naše kolekce výrobků jsou módní záležitostí vyznačující se především barevností a vlastním designem od klasických po luxusní zboží.

V široké nabídce si můžete vybrat kvalitní a módní pánské, dámské, dětské a kojenecké ponožky - klasické, vzorované, kotníkové, zkrácené, froté, zimní, zdravotní i pracovní, podkolenky, punčochové kalhoty a legíny - jednobarevné i vzorované.

Základem vysoké kvality našich výrobků je příze, kterou nám dodávají léty osvědčení dodavatelé. Jedná se zejména o kvalitativní znaky stálobarevnosti, pružnosti, nízké srážlivosti a vysoké životnosti. Součástí nabídky jsou exkluzivní výrobky z kvalitních přírodních materiálů: bavlna, viskóza bambusová a modalová a vlna.

Zboží vyrábíme na českých a italských maloprůměrových pletacích strojích, které patří v dané kategorii do světové špičky. Tyto stroje se vyznačují vysokou spolehlivostí a velkou produkcí zboží.

Náš výrobní sortiment zahrnuje téměř kompletní velikostní škálu - od kojeneckých, dětských, dámských až po pánské nadměrné velikosti.
    
Díky důsledné a soustavné kontrole jakosti představuje punčochové zboží od firmy TREPON, a.s. produkt nejvyšší kvality. Toto vše dovoluje sladit naše výrobky ke každé příležitosti pro děti, ženy a muže různého věku, zálib a vkusu.


TREPON, a.s. patří mezi nejstarší české výrobce punčochového zboží a na českém trhu, a proto se na kvalitu vyráběného zboží můžete stoprocentně spolehnout.